Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #700472

Igen, most van esély rá, hogy törjük a támaszt és a bux egy sávval lejjebb lépjen. Egyelőre még nem bővítek, várom a bizonyosságot, hosszú még a nap.