Re: nincs cím 2014. április 15. 10:55 Frontin Előzmény: #700472 Igen, most van esély rá, hogy törjük a támaszt és a bux egy sávval lejjebb lépjen. Egyelőre még nem bővítek, várom a bizonyosságot, hosszú még a nap.