Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #700374Egon most picit el van tévedve szerintem.
OTP -t , MOL -t napi felbontásban is simán felfelé várta mára...csak heti felbontásban várja lefele őket...
kíváncsi leszek hogy mi sül ki ebből...ha mégis lesz felfelé menetel még..akkor innen pattanhat.