Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #700374

Egon most picit el van tévedve szerintem.

OTP -t , MOL -t napi felbontásban is simán felfelé várta mára...csak heti felbontásban várja lefele őket...

kíváncsi leszek hogy mi sül ki ebből...ha mégis lesz felfelé menetel még..akkor innen pattanhat.