Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #700371

oroszok eszkalálnak..hogy a krím az kompromisszum legyen..nyílván lekereskedik..azt is ha bejelentik nem kívánnak több területet.