Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #700367

Előre le volt zsírozva az oroszok már tudták előre, hogy buli lesz megint.

De egyébként igazad van a "VOLNA" igen veszélyes szó a tőzsdén. :\