Re: nincs cím 2014. április 14. 12:59 Ddavid Előzmény: #700367 Előre le volt zsírozva az oroszok már tudták előre, hogy buli lesz megint. De egyébként igazad van a "VOLNA" igen veszélyes szó a tőzsdén. :\