Re: nincs cím 2014. április 14. 12:48 Tapasz Előzmény: #700366 HA és a VOLNA nincs a tőzsdén :-) Mert HA tudtad VOLNA, akkor 10x akkora pozit nyitottál VOLNA, nem? :-))