Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #700366

HA és a VOLNA nincs a tőzsdén :-)

Mert HA tudtad VOLNA, akkor 10x akkora pozit nyitottál VOLNA, nem? :-))