Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #699966http://www.portfolio.hu/vallalatok/hullo_kes_na_ehhez_csak_ovatosan_nyulj_hozza.197641.html
erről beszéltem anno..a grafikonokat a hírek rajzolják..be kellene írni milyen hírre mi a reakció..abból lehet tanulni...
mint itt.5percesre kell állítani vagy nagyobbra..
http://www.portfolio.hu/vallalatok/hullo_kes_na_ehhez_csak_ovatosan_nyulj_hozza.197641.html