Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699950

S & P és a DAX feltápászkodott....ha így marad és nem lesz nagy esés a végére akkor ez egy Belső nap....szóval bármi lehet még.