Hozzászólás
FrontinFranc tudja, magam részéről én a meglévő információk alapján próbálom meghozni a lehető legjobb döntést, és ez alapján elkötelezni magamat v.melyik iránynak, és megpróbálok nem túl sokat ugrálni. Persze ez sokszor nem sikerül, de legalább konzekvens vagyok.
Te pl. inkább az ösztöneidre hallgatsz, de ahogyan Ibiza is szokta mondani, az Istenek általában melletted állnak, nálad ez a nyerő. Mindenkinek muszáj v.mibe (vagy v.kinek a lábába) kapaszkodnia! ;-)