Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697751

SP a jó adatok ellenére még nem akar megindulni...csak lefele...őrület komolyan......

bezzeg ha shortolnám.....már + 300 ponton lennénk.