Re: nincs cím 2014. március 27. 14:36 BudFox Előzmény: #697751 SP a jó adatok ellenére még nem akar megindulni...csak lefele...őrület komolyan...... bezzeg ha shortolnám.....már + 300 ponton lennénk.