Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #697759

lehet addig nem :) legalább is nem egy huzamban :) de szerintem long jön a magyar piacon mostanság, a napi beveréseket rendre megveszik, bár ez fordítva is igaz, a napi felhúzásokat beverik, de tán az eladói nyomás enyhült, és ha kezd múlni akkor könnyen shortos futtatásba csap át , kényszer vételekbe, vagyis az a nap amikor a reggeli felrántást nem adják vissza avagy a durva beleadást kökeményen fordulva plusszba húzzák ,az a nap lehet a kulcsforduló....

pici fundával megtámasztva az ECB az egyre növekvő elemzői és közgazdász nyomásra be fog avatkozni valamilyen módon LTRO, kötvény, bármi, de pénzt fog önteni, már a német akadály is megszűnni látszik, akkor pedig dax uj csúcsra mehet, ez tán lendületbe hoz bennünket is

pici nyugalom kéne oroszok felől, és jó usa eu makró