Re: nincs cím 2014. március 27. 14:38 BudFox Előzmény: #697753 Borska...beállok melléd ha addig megyünk :_))) csak a fene vinné el hogy nem találja el az ember sohasem hogy hol fordul :-))) 6 év rutin se elég....30 év rutin kell tán hozzá.