Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697753

Borska...beállok melléd ha addig megyünk :_)))

csak a fene vinné el hogy nem találja el az ember sohasem hogy hol fordul :-))) 6 év rutin se elég....30 év rutin kell tán hozzá.