Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #697728

otp 3500ról 4100 elég jó merítés..még ha nem is találod el alját tetejét..nekem is jó esett..1/3ot vettem vissza ma nehogy itt álljak pőrén sc esetén.

hatit itt nem veszek longra

befeszültek a piacok..ilyenkor érdemes azt nézni merre van tér..fel vagy le..