Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #697728otp 3500ról 4100 elég jó merítés..még ha nem is találod el alját tetejét..nekem is jó esett..1/3ot vettem vissza ma nehogy itt álljak pőrén sc esetén.
hatit itt nem veszek longra
befeszültek a piacok..ilyenkor érdemes azt nézni merre van tér..fel vagy le..