Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #697713az a baj viszont hogy sok az eladó.....igy nem sokra fogunk jutni....
USA adatokig ez a tökölődés fog menni... aztán majd kiderül hogy felfele vagy lefele...
én attól félek hogy beverik lefele...de ne legyen igazam