Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697713

az a baj viszont hogy sok az eladó.....igy nem sokra fogunk jutni....

USA adatokig ez a tökölődés fog menni... aztán majd kiderül hogy felfele vagy lefele...

én attól félek hogy beverik lefele...de ne legyen igazam