Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Lebleuf Előzmény: #697669

Kösz, Igen ez egyrészt nem vészes max 50et vennék hasonlóan, másrészt otp, richt, esetén ekkora nyerőkből már extázisban lépek ki, itt meg ez még saját ár, ez nyugtalanít most mentálisan, de majd vhogy megoldom. :-))