Re: nincs cím
Lebleuf Előzmény: #697669Kösz, Igen ez egyrészt nem vészes max 50et vennék hasonlóan, másrészt otp, richt, esetén ekkora nyerőkből már extázisban lépek ki, itt meg ez még saját ár, ez nyugtalanít most mentálisan, de majd vhogy megoldom. :-))