Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #697584

30 darab Vivendit vettem, próbéok minél jobban diverzifikálni, nem nyitok nagy pozíciókat. 19,81-en vettem ez 594,3 EUR. 7 EUR a vételi brokidíj KBC-nél, eladásnál ugyanez.Tehát ha 2,35%-ot megy fel akkor leszek nullában vele.