Re: nincs cím 2014. március 27. 10:41 BudFox Előzmény: #697637 meglátjuk.... ha nagyon elindulna lefele akkor megy tovább a short..a tegnapi longot meg eladom..ennyi.... a lényeg hogy keressünk .-))