Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697637

meglátjuk....

ha nagyon elindulna lefele akkor megy tovább a short..a tegnapi longot meg eladom..ennyi....

a lényeg hogy keressünk .-))