Re: nincs cím 2014. március 27. 10:23 Matahary Előzmény: #697629 A jobb váll mostani felfelé araszoló része egy kis elliot, most jöhet a nyócadik hullámmal le + divergenicia. Bocs, ez lehet, h inkább otiba kéne?!