Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697625

Egon OTP -t felfelé várja...benne van egy fordított fej-váll.

Mol -ban is van némi próbálkozás fölfelé...

még tartom a longot...

abban bízom hogy USA tegnap kieste magát, és ma emelkedni fog. plusz délután jöhetnek adatok..meg is nézem hogy mi jön...meg németek is emelkednek rendületlenül....

szóval....