Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #697625Egon OTP -t felfelé várja...benne van egy fordított fej-váll.
Mol -ban is van némi próbálkozás fölfelé...
még tartom a longot...
abban bízom hogy USA tegnap kieste magát, és ma emelkedni fog. plusz délután jöhetnek adatok..meg is nézem hogy mi jön...meg németek is emelkednek rendületlenül....
szóval....