Re: nincs cím
Lebleuf Előzmény: #697467Én tudom, hogy rossz helyen dobom, és lentebb visszavettem volna, de kb ott dobom, ahol már dafke tartani kell, ahogy olvastam Bencétől is pár napja, ott is magamról írtam és pl. az LCI a rés tetején áll már a 3. napja én meg dobtam volna a felét.
Jut eszembe, kérdezni akartam korábban:
Mi a tapasztalat, USÁ-ban nem működik a rés betöltés, ha már elérte?
VIV meg ott fordult eddig, ami alatt nézem a beszállót. Na ezt még nyesem, polírozom…
Elárulod hol vagy saját áron (nullában)?