Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #697361Én megvettem ma a Vivendit 19,81-en, lássuk mi lesz belőle.
Az FCC-t a fene vinné el, úgy tűnik hogy Soros és Bill Gates sem elég a csodához ha én beleveszek valamibe.. Merthogy megvettem azt is, de én még mindig tartom...