Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #697357A Vivendihez még annyit, hogy ezt írják: (+) Az elemzői várakozások szerint nem kizárt, hogy a befolyt összeg egy részét osztalékfizetésre fordítja a Vivendi. A konszenzus alapján jelenleg 1 eurós kifizetés várható, ami 5 százalékos osztalékhozamnak felelne meg a jelenlegi piaci árhoz képest. Ezen felül saját részvény visszavásárlások sem zárhatóak ki.
Viszont eddig is volt osztalék, néha több, néha kevesebb, de 1 EUR minimum. Tehát 1 EUR a jelenlegi árfolyammal 5%, ha meg jutna a befolyt zséből is osztalékra az még vonzóbb lenne!