Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #697334

HPQ-hoz találtam egy új hírt hogy miért nem lesz mégsem akkor hatása annak ha beszállnak a 3D nyomtatásba:

http://www.fool.com/investing/general/2014/03/24/hewlett-packard-companys-3-d-printing-plans-are-me.aspx

Egyáltalán nem értek vele egyet mert szerintem a HP olyan technológiai akadályokat küzdött le mellyel a 3D nyomtatást mainstream kategóriává teszik, igaz erre még nem láttam utalást sehol, de van egy olyan érzésem hogy ez következik és az nagy rakéta lesz a cégnek. Mindenki ilyen 3D nyomtató sz*rt akar majd venni, az emberek megvesznek majd érte.