Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #697334HPQ-hoz találtam egy új hírt hogy miért nem lesz mégsem akkor hatása annak ha beszállnak a 3D nyomtatásba:
Egyáltalán nem értek vele egyet mert szerintem a HP olyan technológiai akadályokat küzdött le mellyel a 3D nyomtatást mainstream kategóriává teszik, igaz erre még nem láttam utalást sehol, de van egy olyan érzésem hogy ez következik és az nagy rakéta lesz a cégnek. Mindenki ilyen 3D nyomtató sz*rt akar majd venni, az emberek megvesznek majd érte.