Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #697332

NUS: meglátjuk, talán tévedek

MUX nekem továbbra is nagyon meredk rv, de igazad lehet

HPQ zárásra is legyen min. 32.5-ön, akkor talán meg merem játszani