Re: nincs cím 2014. március 25. 19:58 rbbj11 Előzmény: #697332 NUS: meglátjuk, talán tévedek MUX nekem továbbra is nagyon meredk rv, de igazad lehet HPQ zárásra is legyen min. 32.5-ön, akkor talán meg merem játszani