Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #697286HPQ: 32,5 kábé megvolt. látom én hogy megy ez, de ebbe beugrani most az elveimmel ellentétes volna. naposon, hetesen túlvett, eladási jelek sokasága van benne. persze, megy a tömeggel, de nekem akkor se tetszik valami miatt.
MUX: indikátorok alaposan lehűtve, a teljes emelkedés 50%-os Fibo-ján van most. muxnál az 50% a komolyan veendő szint a tapasztalat alapján. Szerintem egy váll-fej-váll kinéz, felmehet 3,05-ig, ami innen kb 20%. Aki bátor, vegyen az első plusszos nap után!
NUS: továbbra se értem miért szálltál be ebbe ma. Semmi okot nem látok rá. Abszolút semmit :) bocs... :(