Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #697144

van még egy adag zseton, megy HP-be holnap. vagy majd ránézek ta alapon. ez a legutóbbi vételem (3 féle részvény) mind agyvérzés közeli állapotban történt enyhe alátámasztással.