Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #697109

HP bizony törte a csökkenő trendet, mi több, 2013 szpt-ben indult ékből is kitört, full bullish!!! Elérhető fibo szintem 38 usd, végső targetem a kitörésből 56 usd!!!!!!!!

Azért nem vettem idén év elején, mert erre a kitörésre vártam, sztem ez most nagyon jó ötlet, annak ellenére, hogy már 3x-ozott a rv :S