Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #688448Jól látom hogy ez a csökkenő trend megtört a HP-ben? Ezeket a 28,5-ös vételeimet ki akartam szórni, de aztán megláttam ezt a hírt:
http://www.reuters.com/article/2014/03/19/us-hp-3dprinting-idUSBREA2I29P20140319
A HP júniusban nagy bejelentéseket tesz, be fognak lépni a 3D nyomtatás (jelenleg még kiforratlan, de növekvő) piacára, és ha minden igaz megoldottak olyan eddigi problémákat melyek miatt az ipari használata ennek a technológiának korlátozott volt.
Szóval tartom a papírt és várom hogy jöjjön a tényleges hír, szerintem akkor majd el is adom.