Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #688448

Jól látom hogy ez a csökkenő trend megtört a HP-ben? Ezeket a 28,5-ös vételeimet ki akartam szórni, de aztán megláttam ezt a hírt:

http://www.reuters.com/article/2014/03/19/us-hp-3dprinting-idUSBREA2I29P20140319

A HP júniusban nagy bejelentéseket tesz, be fognak lépni a 3D nyomtatás (jelenleg még kiforratlan, de növekvő) piacára, és ha minden igaz megoldottak olyan eddigi problémákat melyek miatt az ipari használata ennek a technológiának korlátozott volt.

Szóval tartom a papírt és várom hogy jöjjön a tényleges hír, szerintem akkor majd el is adom.