Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #688415Sztem 450-re is lejön, nekem ott lesz érdekes.
HP-ben nagyon komoly csökkenő trendvonal 30.7-en, ami márc elején már 30-on lesz!!!
FSLR remélem nem cseszett ki velünk és nem innen fog fordulni...még nem néz ki fordulósnak, de ha még 2 napot emelkedik, akkor már igen...