Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #696744

az élő számla a legjobb tanítómester....

minden egyes sikeres/sikertelen tréd közelebb visz a megvilágosodáshoz, hozzá járul a saját fazon kialakításához, legyen az stop, időtáv, target, kockázatvállalás , bármi

és ahogy a nagy okosok mondják ami nem öl meg ....... :) és ez itt igaz is !!!!!

lehet hogy pont ez ad olyan plussz töltetet ad ami a végső sikeredhez hozzásegít

nehéz is itt a fórumon, érveket ellenérveket ütköztetni nyitott, avagy záródó, vagy még csak tervbe lévő poziciókról, hisz mindenki a saját arculatát , lelkét viszi bele a trédekbe ,és ennek ismerete nélkül nem kerek az egész a külső szemlélő számára

amióta tőzsdézek ( brrrrrrrr, kánya rég , má vagy 15-20éve tuti :):):) ) egy bazi nagy igazságot megtanultam, ha belátja az ember hogy téved és nem ragaszkodik makacsul a tévhithez avval gyakorlatilag a jövő sikerét alapozza meg, persze mire rá tudunk jönni hogy valóban tévedtünk és nem pedig félelem szorításában fordulunk,lépünk rosszkor rosszat, arra pont beérik a tréder képességünk :) már legalább is szerintem

a mai napig van bennem rossz érzés sikertelen trédnél :) pedig nem kéne, és a mai napig tudok örülni egy okosan levezényelt akciónak :) a játszó lélek :) és a mai napig vannak olyan dolgok amik unos untalan belevisznek a málnásba, ütemtévesztések, rossz kockázatkezelés ,kapzsiság szóval mindenki botlik :) lényeg hogy felállunk :)

örülök hogy egy csónakban evezünk, és remélem a mostani lekör (már ha lesz!!!! ) némiképp kárpótol Téged, minket