Re: nincs cím
Matahary Előzmény: #696723Dehogy.
A nagy őrületnél én voltam az alja 171xx környékén még március elején.
Likvidált, pedig tudtam, hogy innen fel fog menni.
És igen.
Aztán volt egy short kör 17150-től, az kicsit visszahozott, majd a mostani felpattancsban egy kis long.
Összességében eddig hatalmas bukó.
Ez azért fájdalmas, mert decembertől folyton a nagy medvét vártam, aztán amikor meg eljött nagycsaládostul, akkor nemhogy végre profitáltam volna belőle, hanem az egész tavalyi év nyereségét visszaadtam - mert longoltam.
Nooooormális?
(Kétszer is kiszállhattam volna nyereséggel, vagy nullában a túl fentről indított longból, de egyre jobban belekeveredtem.)
Most 17080-16980 közöttről short várás.
Ahogy az SP-t nézem talán nem is lesz az rossz...
De nem szomorkodom, szeláví. Csak én tehetek róla.
Ha nagyon gáz van, akkor megnézek monnyuk egy ilyet és rögtön jobb lesz a kedvem: