Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Matahary Előzmény: #696723

Dehogy.

A nagy őrületnél én voltam az alja 171xx környékén még március elején.

Likvidált, pedig tudtam, hogy innen fel fog menni.

És igen.

Aztán volt egy short kör 17150-től, az kicsit visszahozott, majd a mostani felpattancsban egy kis long.

Összességében eddig hatalmas bukó.

Ez azért fájdalmas, mert decembertől folyton a nagy medvét vártam, aztán amikor meg eljött nagycsaládostul, akkor nemhogy végre profitáltam volna belőle, hanem az egész tavalyi év nyereségét visszaadtam - mert longoltam.

Nooooormális?

(Kétszer is kiszállhattam volna nyereséggel, vagy nullában a túl fentről indított longból, de egyre jobban belekeveredtem.)

Most 17080-16980 közöttről short várás.

Ahogy az SP-t nézem talán nem is lesz az rossz...

De nem szomorkodom, szeláví. Csak én tehetek róla.

Ha nagyon gáz van, akkor megnézek monnyuk egy ilyet és rögtön jobb lesz a kedvem:

http://t7.hu/16fg