Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #696660

szerintem akkor piros testű gyertya (lenne). Ha magasabb a záró ár, mint a nyitóár, akkor meg zöld gyertya. Miért lenne "üres"?