Re: nincs cím 2014. március 21. 14:33 Tapasz Előzmény: #696660 szerintem akkor piros testű gyertya (lenne). Ha magasabb a záró ár, mint a nyitóár, akkor meg zöld gyertya. Miért lenne "üres"?