Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #696623

ha így csordogálunk, és minuszban zárunk akkor lesz egy marha nagy üres belsejű piros gyertyánk , ha jól mondom ?

ha pluszban nyit és minuszban zár, akkor üres belsejű piros gyertya van , nem ?