Re: nincs cím 2014. március 21. 14:07 BudFox Előzmény: #696623 ha így csordogálunk, és minuszban zárunk akkor lesz egy marha nagy üres belsejű piros gyertyánk , ha jól mondom ? ha pluszban nyit és minuszban zár, akkor üres belsejű piros gyertya van , nem ?