Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #696336

kereken 17.000 -ről shortolom full tőkével :-)))

kicsit elhamarkodtam....nyitás után fél órával beszélt putyin és volt az a rally 300 pontot jöttünk még fel....