Re: nincs cím 2014. március 20. 15:02 BudFox Előzmény: #696336 kereken 17.000 -ről shortolom full tőkével :-))) kicsit elhamarkodtam....nyitás után fél órával beszélt putyin és volt az a rally 300 pontot jöttünk még fel....