Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #696310

még mindig nincs pozim hatiban..... (hatalmas önfegyelem kell hozzá!!!!!!! :) )

furcsa a szitu, mintha mindenki kiszórta volna az rv-jét és senkinek nem akaródzik adni már,ez a pár nap menet pedig nem ültetett be annyi longost hogy most fonákjára forduljon a dolog, a tőkeáttételes shortosok is elpufogatták a lőszert , simán belelátok még egy föl karikát is

az indikátor amit figyelek naposon masszív long tatományban figyel, ha ehhez egy usa nyitáskori pozitív korrekció társulna akár meglepetés utolsó 1-2óra is jöhetne....

honnan van a shortod/ shortotok? ha nem titok?