Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #696211

ennél nagyobb esésre számítottam azért...

OTP -t megint felráncigálták az ellenállásig.

Határidőt is elvitték az ellenállásig...

egyedül a MOL esik szépen.

remélem innen már lefordulunk.