Re: nincs cím 2014. március 20. 11:08 BudFox Előzmény: #696211 ennél nagyobb esésre számítottam azért... OTP -t megint felráncigálták az ellenállásig. Határidőt is elvitték az ellenállásig... egyedül a MOL esik szépen. remélem innen már lefordulunk.