Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #695956

én meg a Discovery channel -el szoktam nézni a Konténervadászok -at....van köztük egy Izraeli zsidó csapat : Uzi, Slomo, a harmadik nevét nem tudom.

Tök jó nézni ahogy pár száz dollárért még az anyját is eladná, meg ahogy marakodnak az ellenfelekkel hogy kié legyen a préda :D

Úgy tudnak örülni mikor sok pénzt nyernek hogy majd kiugranak a bőrükből :-))