Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Ibiza Előzmény: #695951

azért választottam mert kedvesen mosolyog..a sima kalapos pajeszosok soha nem szoktak..savanyú a lelkük..zsinagógánál láttam mostanában egy fiatal ortodox csapatot..semmi mosolygás vagy nevetés..csak kiabálás..zsizsegés..pedig gyerek az gyerek...