Re: ds
Ibiza Előzmény: #695951azért választottam mert kedvesen mosolyog..a sima kalapos pajeszosok soha nem szoktak..savanyú a lelkük..zsinagógánál láttam mostanában egy fiatal ortodox csapatot..semmi mosolygás vagy nevetés..csak kiabálás..zsizsegés..pedig gyerek az gyerek...