Re: ds
Borska Előzmény: #695915jahh,meg egy apró tanács ,észrevétel ,tapasztalat :) már ha meg nem sértelek :)
hihetetlen jól elcsipted az elmúlt szakasz fordulóit, nagy nagy gratuláció hozzá!!!! de, tapasztalatból mondom hogy ilyenkor könnyelműbb az ember, lazábban visszaadja mintha nem ilyen könnyen jött volna.... vagyis nagy egyenleg javuláskor érdemes picit leállni , had szokja a szemed az új helyzetet, élvezze a lélek a sikert..... mert sajna ez is tapasztalat, egy avagy kettő rossz fordulás csúnyán elintézheti a dolgokat és hónapokal vethet vissza
nem beszélve a szerencse faktorról, ami teccik nem teccik :) benne van a pakliban , vagyis ahogy jön úgy tud menni is :)
légy óvatos, és csak így tovább!!!!!!!!