Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #695913

már shortban vagyok...

SP futures nem akar pluszba menni.

a Dax future meg -0.80 % -ra esett....

szóval menjen a short.