Re: ds
Borska Előzmény: #695915én csak startra készen figyelek, szerintem még korai, de majd eldönti az idő......
hajlamos irányokat túlzásba vinni ,így akár 17400ig is fellőhet, azt pedig nem akarnám kiülni, valahonnan 200ról avagy túlról tervezném elkezdeni nyitni a dolgot
az óvatosság mellé pedig még egy apró adalék, EU zóna inflája kicsi , inkább def. van, ami nagyon nem a bankárok barátja, emellett német hangulat index nagyon csúnyácska lett, nemzetközi para, és emellé ha usa adatok hozzák a vártat (esetleg pici meglepetést ), vagyis maginfla infla 0,1 fölött alakulna, az mindenképp elgondolkodtatná az ECB jegybankárjait egy euro segítség beindításán, ami viszont dax és s&p rakétát hozna..... abban a közegben a mostani sc gyanús kirázás kiteljesedhetne, okozva nem kis fejfájást a bennt ragadt shortosoknak ( ebben az esetben menekülnék az index shorttól és usd erősödésre spekulálnék )
...kiderül