Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Borska Előzmény: #695910

én is a shortra hegyezem már a cerkát :) még lendültből feljebb húzhatnák vagy 200pontot, oszt nyomom is ( ha csak addig valami magvas brutális fundamentumban beálló változás nem lesz )