Re: ds 2014. március 17. 10:04 Ibiza Előzmény: #695656 azért figyelj..ma kéri Krím az oroszokhoz csatlakozást..most döntenek a parlamentben..nekem jó lenne még egy le kör.. mert 2/3-ad pakkot vettem..