Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Ibiza Előzmény: #695656

azért figyelj..ma kéri Krím az oroszokhoz csatlakozást..most döntenek a parlamentben..nekem jó lenne még egy le kör.. mert 2/3-ad pakkot vettem..