Re: ds
BudFox Előzmény: #695654én mondjuk nem mertem belongolni pénteken...féltem hogy esés lesz.
már 50% -os a long pakkom...
szerencsére még 16.400 on is kaptam, meg felette...most bennt állok több helyen..majd nap közben ha visszaereszkedik megkapom.
most elég...vagy holnap....nem kell egyszerre megvenni...nem esek bele abba a hibába.