Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693504

az jó lenne ha teljesülne...de lehet csak holnap fog.

én meg csak kitöltöttem az űrlapot....ha nagyos esne eladok és shortba fordulok.

de nem úgy néz ez ki mintha esni akarnának...viszont USA se tud már hova emelkedni. lassan megint elfogy a pénzük, a tartalékuk, úgyhogy jöhet a szokásos FED mizéria , MAJD !!

ez ukrán helyzet pont jól jött USA -nak figyelem elterelésül.