Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #693504az jó lenne ha teljesülne...de lehet csak holnap fog.
én meg csak kitöltöttem az űrlapot....ha nagyos esne eladok és shortba fordulok.
de nem úgy néz ez ki mintha esni akarnának...viszont USA se tud már hova emelkedni. lassan megint elfogy a pénzük, a tartalékuk, úgyhogy jöhet a szokásos FED mizéria , MAJD !!
ez ukrán helyzet pont jól jött USA -nak figyelem elterelésül.