Re: nincs cím 2014. március 4. 11:07 rbbj11 Előzmény: #693501 nem e pillanatban, nem vagyok dt-s, lassan a régi fórumozók, mint te, megjegyezhetnéd :) limittel benn állok shorton átlag 17900-zal