Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693494

most akarsz shortba fordulni ? Hmmmmm...

én csak az SP futures t nézem...ha az elkezd esni akkor fordulok csak shortba...még futtatom a longot.

SP még mindig + 0.62 % -on van.