Re: nincs cím 2014. március 4. 10:59 BudFox Előzmény: #693494 most akarsz shortba fordulni ? Hmmmmm... én csak az SP futures t nézem...ha az elkezd esni akkor fordulok csak shortba...még futtatom a longot. SP még mindig + 0.62 % -on van.