Re: nincs cím 2014. január 28. 20:52 Janicroft Előzmény: #688414 Én a HP-be markoltam bele 28,5-ön. Apple vételeket pedig tettem 500-ra de azért odáig nem jött le, 502-ig zúzták le ma....