Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #688414

Én a HP-be markoltam bele 28,5-ön. Apple vételeket pedig tettem 500-ra de azért odáig nem jött le, 502-ig zúzták le ma....