Re: nincs cím 2014. január 28. 12:43 rbbj11 Előzmény: #688331 Egyik alapszabályom, h. pánikban nem adok el, mindegy mekkora a veszteség. Föleg akkor nem, ha nincs csödveszély és a cég reneszánszát várom. De tudom én is amit írtál, legtöbb helyzetben egyet is értek vele.