Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #688331

Egyik alapszabályom, h. pánikban nem adok el, mindegy mekkora a veszteség. Föleg akkor nem, ha nincs csödveszély és a cég reneszánszát várom.

De tudom én is amit írtál, legtöbb helyzetben egyet is értek vele.