Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #688323

Szvsz ez a legnagyobb hiba. Eladni, veszteséget elkönyvelni és higgadt fejjel újra betolni valami értelmesebbe.