Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #667195ki tudja mi van a háttérben..egy tervezett összeomlás..vagy csak obamát akarják idomítgatni..mint szíria kapcsán..egy tervezett dollárösszeomlásnak is van értelme..esetleg egy újdollár egy arany alapú dollár bevezetésének..
a bitcoint már bezúzták akik bezavartak a képbe..