Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #667195

ki tudja mi van a háttérben..egy tervezett összeomlás..vagy csak obamát akarják idomítgatni..mint szíria kapcsán..egy tervezett dollárösszeomlásnak is van értelme..esetleg egy újdollár egy arany alapú dollár bevezetésének..

a bitcoint már bezúzták akik bezavartak a képbe..

http://www.portfolio.hu/vallalatok/az_fbi_lecsapott_a_bitcoint_bezuztak_mi_lesz_a_szuperpenzzel.190053.html?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=portfolio_linkek&utm_campaign=hiraggregator